logo MPL Techma
Cześć! Miło Cię tu widzieć! Specjalizujemy się w branży technologicznej, a nasza wizja jest napędzana innowacją i zaawansowanymi rozwiązaniami.

Jeśli marzysz o ekscytujących wyzwaniach w dziedzinie mechaniki, automatyki, elektroniki i wielu innych, to właśnie tu znajdziesz możliwości, które przyspieszą Twój rozwój zawodowy.

Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w wyżej wymienionych działach. Jednak jeśli akurat nie znalazłeś odpowiedniej rekrutacji dla siebie, to nie ma powodu do zmartwień! Zapraszamy do pozostawienia swojej aplikacji, a my rozważymy Twoją kandydaturę.

Nasz zespół rekrutacyjny jest zawsze aktywny, a gdy tylko pojawi się nowe stanowisko odpowiadające Twoim umiejętnościom, niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

Zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko Konstruktora mechaniki!
Twoje zadania
  • projektowanie maszyn i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących urządzeniach,
  • tworzenie modeli 3D mechanizmów i konstrukcji stalowych,
  • sporządzanie dokumentacji rysunkowej.

Będziesz miał realny wpływ na tworzone rozwiązania, jak i wymianę wiedzy w firmie. W ramach zespołu projektowego będziesz zaangażowany we współpracę w obszarach sterowania, robotyki, elektryki, mechaniki, produkcji i montażu oraz uruchomienia maszyn.

Technologia

Pracujemy w środowisku Autodesk Inventor, AutoCad, DraftSight.

W firmie używamy ponadto rozwiązań SCADA, PLC (sterowniki i urządzenia m.in. Mitsubishi, Rockwell Automation, Omron, Siemens), panele HMI;  roboty m.in. Yaskawa, Fanuc, ABB, Kawasaki; Redmine oraz Comarch; pakiet MS Office (komunikator Teams);

Oczekiwania
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne),
  • min. rok doświadczenia w realizacji podobnych zadań,
  • praktyczna znajomość programów wspomagania projektowego 3D i 2D – np. Autodesk Inventor,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej,
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • gotowość do wyjazdów służbowych - prawo jazdy kat. B.
Mile widziane
  • znajomość programów AutoCad, DraftSight,
  • doświadczenie w doborze napędów (pneumatycznych, silników serwo, motoreduktorów itp.),
  • doświadczenie w branży intralogistycznej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych.
  • udział w projektach dla renomowanych klientów - polskich i zagranicznych.
  • profesjonalne narzędzia pracy.
Pakiet benefitów:
  • dofinansowanie do karty Multisport.
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego w PZU.
  • wyjścia integracyjne, program poleceń.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w MPL Techma! Złóż swoją aplikację już dziś i przeżyj niezapomnianą przygodę z najnowszymi technologiami w świecie automatyki przemysłowej.

Polityka prywatności