Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

1.

Automatyczny system transportu oraz magazyn do składowania pojemników

U naszego klienta, który specjalizuje się w imporcie oraz dystrybucji części samochodowych, pojawiła się potrzeba efektywnego zagospodarowania zwrotami oraz dostawami towarów w centrum logistycznym. 

2.

System magazynowy z przenośnikami skrzynek i dystrybucją palet euro

Głównym problemem, z jakim zwróciła się do nas firma z branży dystrybucji części samochodowych, było nieefektywne dostarczanie i rozprowadzanie palet na antresolę istniejącego magazynu.

3.

System transportu i przechowywania opon w automatycznym magazynie

Firma z branży oponiarskiej powierzyła MPL TECHMA zaprojektowanie oraz budowę intralogistycznego systemu do przechowywania opon surowych. Jego centralnym składnikiem jest automatyczny magazyn wysokiego składowania.

4.

System magazynowania szpul obsługiwany przez wózki AMR

Producent opon zgłosił się do nas z problemem magazynowania półproduktów umieszczonych na nietypowym nośniku, jakim jest duża stalowa szpula. Materiał na szpulach wykorzystuje się w wielu gniazdach produkcyjnych na terenie fabryki, a ich składowanie odbywało się na posadzce w różnych częściach hal.