logo MPL Techma
Cześć! Miło Cię tu widzieć! Specjalizujemy się w branży technologicznej, a nasza wizja jest napędzana innowacją i zaawansowanymi rozwiązaniami.

Jeśli marzysz o ekscytujących wyzwaniach w dziedzinie mechaniki, automatyki, elektroniki i wielu innych, to właśnie tu znajdziesz możliwości, które przyspieszą Twój rozwój zawodowy.

Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w wyżej wymienionych działach. Jednak jeśli akurat nie znalazłeś odpowiedniej rekrutacji dla siebie, to nie ma powodu do zmartwień! Zapraszamy do pozostawienia swojej aplikacji, a my rozważymy Twoją kandydaturę.

Nasz zespół rekrutacyjny jest zawsze aktywny, a gdy tylko pojawi się nowe stanowisko odpowiadające Twoim umiejętnościom, niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

Zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko Projektanta systemów elektryki i automatyki!
Technologia

Pracujemy w oparciu o oprogramowanie Eplan Electric P8, SCADA, PLC (sterowniki i urządzenia m.in. Mitsubishi, Rockwell Automation, Omron, Siemens), panele HMI;  Redmine; pakiet MS Office (komunikator Teams); roboty Yaskawa, Fanuc, ABB, Kawasaki.

Twoje zadania
  • dobór rozwiązań i elementów automatyki oraz podzespołów i komponentów elektrycznych,
  • tworzenie schematów elektrycznych i dokumentacji wykonawczej,
  • uczestniczenie w uzgodnieniach projektowych,
  • ścisła współpraca z działami automatyki i konstrukcyjnym,
  • nadzór nad wdrożeniem (budową szaf elektrycznych, instalacją obiektową).

Będziesz realizował projekty z zakresu automatyki przemysłowej dla branży logistycznej i motoryzacyjnej – stanowiska zrobotyzowane i systemy intralogistyczne (m.in. automatyczne magazyny wysokiego składowania).

Oczekiwania
  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów - elektrotechnika/ automatyka (lub pokrewne),
  • znajomość oprogramowania Eplan Electric P8,
  • znajomość standardów i rozwiązań dotyczących techniki napędowej,
  • zaangażowanie i dbałość o szczegóły w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przeglądania dokumentacji technicznej,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (na terenie Polski).
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy z urządzeniami Mitsubishi, Rockwell Automation, Omron, Siemens,
  • doświadczenie w pracy z robotami przemysłowymi,
  • doświadczenie w pracy z systemami wizyjnymi.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych,
  • udział w projektach dla renomowanych klientów - polskich i zagranicznych,
  • profesjonalne narzędzia pracy.
Pakiet benefitów:
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego w PZU,
  • wyjścia integracyjne, program poleceń.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w MPL Techma! Złóż swoją aplikację już dziś i przeżyj niezapomnianą przygodę z najnowszymi technologiami w świecie automatyki przemysłowej.

Polityka prywatności