logo MPL Techma
Cześć! Miło Cię tu widzieć! Specjalizujemy się w branży technologicznej, a nasza wizja jest napędzana innowacją i zaawansowanymi rozwiązaniami.

Jeśli marzysz o ekscytujących wyzwaniach w dziedzinie mechaniki, automatyki, elektroniki i wielu innych, to właśnie tu znajdziesz możliwości, które przyspieszą Twój rozwój zawodowy.

Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w wyżej wymienionych działach. Jednak jeśli akurat nie znalazłeś odpowiedniej rekrutacji dla siebie, to nie ma powodu do zmartwień! Zapraszamy do pozostawienia swojej aplikacji, a my rozważymy Twoją kandydaturę.

Nasz zespół rekrutacyjny jest zawsze aktywny, a gdy tylko pojawi się nowe stanowisko odpowiadające Twoim umiejętnościom, niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

Zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko Inżyniera elektroniki!

Jeśli marzysz o pracy w zaawansowanych projektach automatyki, w otoczeniu nowoczesnych technologii, to ta oferta jest dla Ciebie! Będziesz miał realny wpływ na tworzone rozwiązania, jak i wymianę wiedzy w firmie. W ramach zespołu projektowego będziesz zaangażowany we współpracę w obszarach sterowania, robotyki, elektryki, mechaniki, produkcji i montażu oraz uruchomienia maszyn.

Twoje zadania
  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji urządzeń elektronicznych,
  • montaż prototypów, weryfikacja błędów i wymiana elementów SMT i THT,
  • uruchamianie i testowanie urządzeń oraz rozwiązywanie napotkanych problemów,
  • nadzór nad procesem produkcyjnym oraz testowaniem urządzeń,
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym, podwykonawcami oraz innymi działami firmy.
Oczekiwania
  • umiejętność rysowania schematów ideowych i wykonywania projektów PCB,
  • doświadczenia w lutowaniu elementów SMT i THT,
  • umiejętność obsługi podstawowych urządzeń pomiarowych (multimetr, oscyloskop),
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (elektronika, telekomunikacja, automatyka i robotyka lub pokrewne),
  • dodatkowym atutem będzie minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność, dociekliwość, spostrzegawczość,
  • samodzielność, chęć uczenia się i stałego doskonalenia.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych.
  • udział w projektach dla renomowanych klientów - polskich i zagranicznych.
  • profesjonalne narzędzia pracy.
Pakiet benefitów:
  • dofinansowanie do karty Multisport.
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego w PZU.
  • wyjścia integracyjne, program poleceń.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w MPL Techma! Złóż swoją aplikację już dziś i przeżyj niezapomnianą przygodę z najnowszymi technologiami w świecie automatyki przemysłowej.

Polityka prywatności