logo MPL Techma
Cześć! Miło Cię tu widzieć! Specjalizujemy się w branży technologicznej, a nasza wizja jest napędzana innowacją i zaawansowanymi rozwiązaniami.

Jeśli marzysz o ekscytujących wyzwaniach w dziedzinie mechaniki, automatyki, elektroniki i wielu innych, to właśnie tu znajdziesz możliwości, które przyspieszą Twój rozwój zawodowy.

Na naszej stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w wyżej wymienionych działach. Jednak jeśli akurat nie znalazłeś odpowiedniej rekrutacji dla siebie, to nie ma powodu do zmartwień! Zapraszamy do pozostawienia swojej aplikacji, a my rozważymy Twoją kandydaturę.

Nasz zespół rekrutacyjny jest zawsze aktywny, a gdy tylko pojawi się nowe stanowisko odpowiadające Twoim umiejętnościom, niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

Zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko Elektromontera!

Jeśli marzysz o pracy w zaawansowanych projektach automatyki, w otoczeniu nowoczesnych technologii, to ta oferta jest dla Ciebie! Będziesz pracował nad projektami z zakresu automatyki przemysłowej takimi jak: stanowiska zrobotyzowane, systemy intralogistyczne - automatyczne magazyny wysokiego składowania.

Twoje zadania
  • montaż szaf sterowniczych zgodnie z dokumentacją,
  • podłączanie urządzeń elektrycznych i automatyki przemysłowej,
  • udział przy uruchamianiu urządzeń, instalacji i systemów automatyki u klienta.
Oczekujemy
  • praktycznej umiejętności czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • dyspozycyjności (gotowości do odbywania wyjazdów służbowych),
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane
  • uprawnienia SEP „E” do 1kV,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w budowie tras kablowych.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych.
  • udział w projektach dla renomowanych klientów - polskich i zagranicznych.
  • profesjonalne narzędzia pracy.
Pakiet benefitów:
  • dofinansowanie do karty Multisport.
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego w PZU.
  • wyjścia integracyjne, program poleceń.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w MPL Techma! Złóż swoją aplikację już dziś i przeżyj niezapomnianą przygodę z najnowszymi technologiami w świecie automatyki przemysłowej.

Polityka prywatności